Aktėvystė

Išvyka šeimoms

Saulėtą lapkričio 30 dieną Bendruomenės “Aktėvystė” nariai vyko į išvyką, kurios metu aplankė Mindūnų apžvalgos bokštą, Lietuvos etnokosmologijos muziejų ir D. Ėmužytės ekologinį ožkų ūkį. Ši išvyka skirta ryšio tarp šeimos narių stiprinimui, empatijos ugdymui ir aktyviam kokybiškam šeimos narių laisvalaikiui netradicinėje aplinkoje.
Lipant į Mindūnų apžvalgos bokštą dalyviai vieni kitus globojo, stiprino patarimais ir pagalba, o tai skatino empatijos ugdymą. Apsilankymas Lietuvos etnokosmologijos muziejuje leido suvokti, kad esame atsakingi už Žemės planetą, suprasti dangaus kūnų atsiradimo priežastis bei apžiūrėti didžiulį teleskopą. D. Ėmužytės ekologiniame ožkų ūkyje dalyviai bendravo su draugiškais ūkio gyvūnais. O savininkė ponia Dalia akcentavo svarbą pažinti ir tausoti gamtą, pasakojo apie ūkyje vykstančius procesus, sūrių gamybą, realizaciją ir konkurenciją. Po pasivaikščiojimo po ūkį, išvykos dalyviai sušilo degustacijų salėje, mėgavosi šiltu bendravimu bei gardžias įvairių sūrių užkandžiais.
Ši išvyka, puiki galimybė šeimų nariams veikti, mokytis vieniems iš kitų, kurti pozityvius santykius bendroje veikloje bei pažinti Lietuvos regionus, jų išskirtinumą, aplankyti kultūros objektus, tradicinius verslus bei amatus.
Išvyka dalinai finansuota Elektrėnų savivaldybės Kultūros rėmimo programos, bei projekto “Elektrėnų bendruomeniniai šeimos namai”, kurį įgyvendina LSVB…

Skip to content